O mnie

Nazywam się Paulina Rutkowska. Lubię projektować i tworzyć. Do działania i podejmowania różnych przedsięwzięć inspirują mnie media interaktywne. Od 2017 roku prowadzę i rozwijam własną firmę, Twinberry. Aktualnie znajdujesz się na moim blogu osobistym.

Projektuję strony internetowe, aplikacje mobilne i webowe oraz elementy identyfikacji graficznej. Udzielam konsultacji w dziedzinie komunikacji wizualnej i strategii marki. Pomagam doprecyzowywać wizję produktu lub usługi, podpowiadam z jakich narzędzi korzystać do mierzenia swoich działań online. Bardzo chętnie uczę obsługi programów graficznych.


Z wykształcenia jestem Kulturoznawcą oraz Medioznawcą (tytułem magistra ukończyłam Media Interaktywne i Widowiska na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu).


Interesuję się grafiką i kodem od czasów wczesnoszkolnych, wtedy przerabiając wiele „szablonów” na popularne wówczas platformy blogowe. Jestem estetką, osobą przywiązującą wagę do szczegółów, cenię interdyscyplinarność, łączenie w spójną całość różnych dziedzin wiedzy. Lubię odkrywać narzędzia oraz wartościowe i niepożerające zbyt wielu czasu źródła informacji.


Kocham długie spacery, polskie morze i letni deszcz. Uwielbiam kreatywnych ludzi.