Konsultacje

Chcesz, aby klienci chętnie robili zakupy w Twoim e-sklepie, a nawet powracali do niego z przyjemnością, nie tylko w oczekiwaniu na nowe produkty?

Na co dzień projektuję zaawansowane strony i aplikacje e-commerce, dlatego dzielę się wiedzą z początkującymi przedsiębiorcami oraz wspieram tych, którzy chcą wynieść biznes online na wyższy poziom. Więcej o moim zawodowym doświadczeniu przeczytasz na stronie o mnie.

Chociaż na blogu znajdziesz coraz więcej artykułów z dziedziny UX, UI oraz CX, w ramach indywidualnych konsultacji 1:1 pomogę Ci w tematach związanych z użytecznością, dostępnością oraz sprzedażą internetową.

Konsultacje są dla Ciebie, jeżeli wiesz, że:

 • Twoja strona nie sprzedaje na tyle, na ile powinna,
 • dostrzegasz zbyt wiele porzuconych koszyków,
 • klienci nie wracają do e-sklepu pomimo dokonanych zakupów,
 • Twoje produkty są dobre, a mimo to nikt nie wystawia im pozytywnych ocen,
 • powtarzają się pytania o kwestie, które – teoretycznie – znajdują się w zakładkach,
 • potrzebujesz inspiracji do tego, aby rozwinąć swój e-commerce,
 • …istnieje kilka problemów, ale nie wiesz jak je rozwiązać zgodnie ze sztuką projektowania dobrego e-sklepu.

Kto już skorzystał z mojego wsparcia?

Dla mnie to był taki eye-opener, że wreszcie trzeba coś zrobić, przejść na nowoczesną platformę sprzedaży. Patrząc na swój sklep samemu, nie byłem w stanie spojrzeć z perspektywy klienta. Sumując, konsultacja z Pauliną bardzo mi pomogła!

Marcin Koseski, AM cycling

Paulina opiera swoje projekty zarówno na analizach wynikających z dogłębnego rozpoznania usługi, aktualnych trendów, zachowań klientów poruszających się po stronie, jak i efektywnie współpracuje z programistami oraz innymi członkami zespołu. Mieliśmy ogromną przyjemność współtworzyć razem nową, niekonwencjonalną usługę na rynku Polskim, jaką jest Bizumania – Internetowa wypożyczalnia biżuterii.

Anna Kwiatkiewicz, BIZUMANIA

Bardzo profesjonalnie podejście do pracy nad moją stroną! Określiłyśmy wspólnie personę klienta, cele strony, jej funkcjonalność, aż w końcu wygląd. Zadbała, żeby strona była nowoczesna, piękna, funkcjonalna, a jednocześnie była spójna z wizerunkiem, jaki wypracowałam wcześniej przez lata.

Natalia Kondrat, Włoskie Love

Paulina zaczyna działanie od przeprowadzenia serii wywiadów, a następnie dokonuje dogłębnej analizy marketingowo-sprzedażowej. Żadne z jej działań nie jest przypadkowe i jest wynikiem wcześniejszych przemyśleń i analiz.

Dawid Duda, Hallon Sp. z o.o.

Jak wyglądają konsultacje?

 • Połączysz się ze mną online za pośrednictwem aplikacji do wideokonferencji Google Meet lub Zoom. Jeżeli zechcesz, włączę nagrywanie rozmowy. Będziemy na “Ty”!
 • Przerobisz ze mną temat, na który umówiliśmy się mailowo. Zrozumiesz najlepsze rozwiązania wraz z przykładami. Wszystko wyjaśnię.
 • Dowiesz się, co zrobić, aby ruszyć z miejsca (czasami oprze się to o wspólne projektowanie na żywo!), a po rozmowie otrzymasz mailowe podsumowanie oraz dalsze wskazówki.

Jak się zgłosić?

 1. Przejdź do swojej skrzynki mailowej i utwórz nową wiadomość tytułując ją “Konsultacje“.
 2. Sformułuj problem z dziedziny UX (działanie, interakcje), UI (warstwa wizualna) albo CX (lojalność i zainteresowanie marką), jaki potrzebujesz rozwiązać w kontekście swojego e-sklepu. Najlepiej niech to będzie w formie zdania, na przykład: “Nie rozumiem, dlaczego moi klienci nie korzystają z filtrów na liście produktów”. Nie zapomnij załączyć linku do sklepu oraz kilku screenów, jeżeli uważasz, że dodatkowe materiały są niezbędne!
 3. W treści wskaż pasującą Ci datę i godzinę (czasami znajdziesz dostępne terminy poniżej) oraz podaj swoje dane do faktury VAT (23%). 
 4. E-mail wyślij na kontakt@paulinarutkowska.pl.
 5. W odpowiedzi zwrotnej otrzymasz ode mnie fakturę VAT do opłacenia.
 6. Kiedy już opłacisz fakturę, prześlę potwierdzenie terminu (lub terminów) w formie linku do spotkania online.

Ile to kosztuje?

🍃 Konsultacje Standard
180 ZŁ NETTO*

*221,40 zł brutto (z VAT 23%)

Wybierz 1 godzinę konsultacji, aby:

 • otrzymać odpowiedź na zadane pytanie,
 • zrozumieć podstawy “dobrego UX”,
 • już po jednym spotkaniu przejść do wdrażania dobrych zmian.

PSST! Jeżeli chcesz, jednorazowo możemy spotkać się na 2 godziny. Wtedy otrzymasz ode mnie zniżkę, a spotkanie będzie inwestycją w cenie promocyjnej: tj. o wartości 270 zł netto (332,10 zł brutto)!

🪴 Konsultacje Pakiet 4×1
540 ZŁ NETTO*

*664,20 zł brutto (z VAT 23%)

Wybierz pakiet 4 godzin spotkań, jeżeli chcesz:

 • pod okiem Product Designera zaplanować rozwój swojego e-commerce,
 • dowiedzieć się jak rozpoznawać świetne benchmarki i odpowiednio zastosować trendy e-commerce w swoim biznesie,
 • już po miesiącu zyskać solidną bazę do dalszych ulepszeń.

W tym pakiecie spotkania odbywają się co tydzień, o ustalonej porze.

Pytania i odpowiedzi

Poinformuj mnie o tym wydarzeniu co najmniej godzinę przed spotkaniem. Wspólnie ustalimy nowy termin konsultacji.

Oczywiście, ale daj mi uprzednio o tym znać z co najmniej 24-godzinowym wyprzedzeniem. Dzięki temu będę mogła wygenerować dodatkowe zaproszenie na spotkanie online. W takim przypadku potrzebuję także adresu e-mail tej osoby.

Tak, staram się aktualizować ofertę przynajmniej raz na pół roku. Dlatego warto skorzystać z konsultacji już teraz!

Staram się przekazywać wiedzę i czerpać ze swojego doświadczenia najlepiej jak potrafię. Opinie i rady opieram o sprawdzone i aktualne badania (najczęściej Baymard Institute), ale czasami kieruję się także intuicją. Z drugiej strony, mam ogromne wsparcie w jeszcze bardziej wykwalifikowanych znajomych “po fachu” oraz z innych branż. W mojej zawodowej codzienności blisko współpracuję również z programistami i rozumiem ich perspektywę. Gwarantuję Ci, że bez względu na skalę Twoich zmagań, po prostu nie pozostaniesz bez odpowiedzi!

Zastanawiasz się? Dalej nie wiesz, czy konsultacje są dla Ciebie? Napisz do mnie: kontakt@paulinarutkowska.pl – doradzę!


Ilustracje do tekstu: Thirdman / Pexels