Współpraca i mentoring

Zajęcia indywidualne z podstaw projektowania graficznego

Udzielam lekcji online z podstaw grafiki „do Internetu”. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, razem wypracowujemy charakter lekcji, metody komunikacji i konsultacji.

Podczas takich zajęć dowiesz się między innymi:

  • z jakich narzędzi do projektowania graficznego korzystać,
  • jak komponować kolory i dopasowywać fonty.
  • po czym poznać dobry i zły projekt,
  • jak stworzyć swoją pierwszą identyfikację wizualną,
  • gdzie szukać inspiracji oraz rzetelnych źródeł wiedzy w dziedzinie projektowania graficznego i UX.

Skontaktuj się ze mną w celu uzgodnienia terminu pierwszego, darmowego spotkania.

Wsparcie kreatywne dla blogerów i marek osobistych

Uwielbiam pomagać i uczestniczyć w procesie kreatywnym. Jestem projektantką, której niestraszny research, analiza i eksplorowanie różnych branż. Nie zamykam się na jedno. Potrafię słuchać. W kwestii doświadczenia, mam sporą wiedzę na temat motywów WordPress – jestem w stanie doradzić w kwestii ich doboru, a nawet pomóc Ci stronę stworzyć (zaprojektować i zakodzić od zera), ustawić i długoterminowo zaopiekować się nią pod kątem technicznym. Współpracuję z fantastycznymi programistami, więc sprawy związane z własnym miejscem w Sieci przestaną spędzać sen z powiek.

Jestem też osobą, która zaprojektuje oraz złoży dla Ciebie e-booka i materiały graficzne do kursów online. Robiłam już takie rzeczy, a ich wykonanie sprawiło mi ogromną satysfakcję. Liczę na więcej takich współprac!

Potrzebujesz wsparcia w kwestii swojej marki i wizerunku w Sieci? Dobrze trafiłeś. W ramach wyzwania „6 O!”, czyli Filary Marki, możesz skorzystać z 1.5 godzinnej, darmowej konsultacji. I zacząć działać!

Trochę więcej o mnie dowiesz się z odpowiedniej zakładki na stronie oraz nawiązując – po prostu – kontakt.

Referencje

Od ponad roku współpracowałam z Pauliną przy mniejszych projektach, ale kilka dni temu przeszłyśmy razem prawdziwy test bojowy. Paulina walczyła z czasem, zasobami i moimi kolejnymi uwagami. Wszystko z uśmiechem, w pełni profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Naprawdę polecam ją jako partnera we wszelkiego rodzaju projektach graficznych!

Maja Gojtowska, gojtowska.com


Z Pauliną współpracuję przy okazji składu różnych materiałów, które udostępniam czytelnikom bloga i uczestnikom moich kursów online. A ponieważ Paulina znała wcześniej mój blog, zanim zaczęłyśmy współpracę, świetnie rozumie, o co mi chodzi, a jej projekty idealnie wpisują się w moje oczekiwania. Najbardziej jednak podoba mi się to, że Paulina naprawdę szybko reaguje – szybko odpisuje na maile i dotrzymuje ustalonych terminów. Gdyby wszyscy freelancerzy tak rzetelnie podchodzili do pracy, to byłoby coś!

Agnieszka Skupieńska, tosieoplaca.pl


Paulina pomogła nam stworzyć stronę naszego portfolio. Potrzebowaliśmy prostej formy, która pozwoli przedstawić klientom zakres usług i wykonane do tej pory prace. Zależało nam na tym, żeby nasze miejsce w Sieci było przejrzyste i czytelne, bez zbędnych fajerwerków i wodotrysków. Paulina świetnie wpisała się w nasze oczekiwania! Widać, że jest bardzo zaangażowana w każdy projekt, szybko reaguje na pytania i sugestie, a wiedzą techniczną dzieli się w bardzo przystępny i zrozumiały sposób!

Magda i Robert, sfokusowani.pl


Z Pauliną współpracowałem przy okazji tworzenia mojej strony www oraz ofertownika. To po prostu profesjonalistka w swojej branży. Bezproblemowy kontakt, szybkość działania oraz umiejętność słuchania, a co za tym idzie dostosowywania działań do moich potrzeb – to cenie sobie w Niej najbardziej. W skrócie bardzo rzetelna obsługa! Dzięki za wszystko.

Szymon Kulczewski, szymonkulczewski.pl


Publikacje online i do czasopism

Lubię pisać. Jeżeli podoba Ci się mój styl i uważasz, że potrafię przekazywać treści w interesujący i wartościowy sposób, daj mi szansę. Mój adres mailowy i numer telefonu znajdziesz w zakładce kontakt.